Барселона и Виляреал играят при резултат 0:1 в мач от 22-ия

...

НА ЖИВО: Барселона - Виляреал 0:1

Барселона и Виляреал играят при резултат 0:1 в мач от 22-ия кръг на испанската Ла Лига. Интересните моменти от срещата следим на Gong.bg .

Барселона продължи да изпитва компликации в първите минути на мачовете си и Виляреал прати топката в мрежата след единствено 2 минути игра. Алехандро Баена вкара със страховит шут, само че попадението бе анулирано за засада.

Отговорът на Барселона пристигна след 5 минути, когато Ламин Ямал опита фалцов изстрел от отдалеченост, само че Йоргенсен се намеси.

Вратарят на гостите блесна и в 15-а минута. Тогава Жоао Феликс стреля от границата на наказателното поле, само че стражът с акробатичен плонж мазета в корнер.

В средата на полувремето " жълтата подводница " още веднъж се разписа, само че и това попадение бе анулирано. Жерар Морено вкара топката във вратата, само че съдиите решиха, че Александър Сьорлот въздейства на обстановката и отсъдиха засада.

Каталунците не си взеха поука и в 42-а минута към този момент позволиха безусловно постоянен гол. Сьорлот с тяло се оправи с Ориол Ромео и пусна изострен пас в наказателното поле. Там Жерар Морено мигновено стреля към вратата и заши топката в ъгъла.

DESCANSO.

¡Vaya primera parte, groguets!
— Villarreal CF (@VillarrealCF)
Втората част стартира с напън на Барселона. Стигна се до рисково центриране от Ламин Ямал, само че Левандовски не съумя да засече.

LIVE Барселона - Виляреал 0:1

0:1 Жерар Морено 42'

Стартови сформира:

Барселона: 13. Иняки Пеня, 23. Жул Кунде, 4. Роналд Араухо,15. Андреас Кристенсен, 39. Ектор Форт, 18. Ориол Ромео, 21. Френки Де Йонг, 22. Илкай Гюндоган,, 27. Ламин Ямал, 9. Роберт Левандовски, 14. Жоао Феликс

Наставник: Шави Ернандес